logo logo
Marka
Paliwo
Rok produkcji od
Cena od
Model
Przebieg do
Nadwozie
Cena do

OGŁOSZENIA (142)

Lexus NX  350h Prestige+ Design+ Tazuna AWD214 850plnFaktura VAT
Lexus NXLexus NX 350h Prestige+ Design+ Tazuna AWD 2.5 HybrydaKM 243 2024 50269
1.8 Hybrid Comfort Tech103 850plnFaktura VAT
Toyota Corolla1.8 Hybrid Comfort Tech 1.8 HybrydaKM 140 2024 19621
2.0 D4-D Long Business139 850plnFaktura VAT
Toyota Proace Verso2.0 D4-D Long Business 2.0 DieselKM 144 2024 67490
Toyota RAV4 2.0 Active 4x2112 850pln
Toyota RAV4Toyota RAV4 2.0 Active 4x2 2.0 BenzynaKM 173 2021 68520
1.5 Comfort73 800plnFaktura VAT
Toyota Yaris1.5 Comfort 1.5 BenzynaKM 125 2024 41144
1.8 Hybrid Style91 850pln
Toyota C-HR1.8 Hybrid Style 1.8 HybrydaKM 122 2021 112684
Corolla 1.8 Hybrid Comfort + Tech104 850plnFaktura VAT
Toyota CorollaCorolla 1.8 Hybrid Comfort + Tech 1.8 HybrydaKM 140 2024 10736
Toyota Yaris 1.5 Comfort + Tech64 800plnFaktura VAT
Toyota YarisToyota Yaris 1.5 Comfort + Tech 1.5 BenzynaKM 125 2022 38602
Corolla 1.8 Hybrid Comfort + Tech104 850plnFaktura VAT
Toyota CorollaCorolla 1.8 Hybrid Comfort + Tech 1.8 HybrydaKM 140 2024 7588
Ford Fiesta 1.0 EcoBoost GPF Trend ASS36 850plnFaktura VAT
Ford FiestaFord Fiesta 1.0 EcoBoost GPF Trend ASS 1.0 BenzynaKM 100 2017 72117
Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort+Tech103 850plnFaktura VAT
Toyota CorollaToyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort+Tech 1.8 HybrydaKM 140 2024 8555
250h GPF F Sport Design 2WD137 850plnFaktura VAT
Lexus UX250h GPF F Sport Design 2WD 2.0 HybrydaKM 184 2023 65343
2.0 Hybrid Executive + Skyview165 850plnFaktura VAT
Toyota Corolla Cross2.0 Hybrid Executive + Skyview 2.0 HybrydaKM 197 2024 18993
Focus 1.0 EcoBoost mHEV Titanium aut69 850plnFaktura VAT
Ford FocusFocus 1.0 EcoBoost mHEV Titanium aut 1.0 BenzynaKM 125 2023 97427
Toyota Corolla Cross 2.0 Hybrid Executive159 850plnFaktura VAT
Toyota Corolla CrossToyota Corolla Cross 2.0 Hybrid Executive 2.0 HybrydaKM 133 2025 23952
Toyota RAV4 2.5 Hybrid Selection 4x4131 850pln
Toyota RAV4Toyota RAV4 2.5 Hybrid Selection 4x4 2.5 HybrydaKM 222 2019 124661
1.8 Hybrid Comfort Tech104 850plnFaktura VAT
Toyota Corolla1.8 Hybrid Comfort Tech 1.8 HybrydaKM 140 2024 12230
2.5 Hybrid Comfort | Style 4x4149 850plnFaktura VAT
Toyota RAV42.5 Hybrid Comfort | Style 4x4 2.5 HybrydaKM 222 2022 48542
250h GPF Business Edition 2WD119 850pln
Lexus UX250h GPF Business Edition 2WD 2.0 HybrydaKM 184 2022 58489
350h Prestige AWD181 850plnFaktura VAT
Lexus NX350h Prestige AWD 2.5 HybrydaKM 243 2022 61628
Lexus UX300H  F-Sport Design Hybrid179 850plnFaktura VAT
Lexus UXLexus UX300H F-Sport Design Hybrid 2.0 HybrydaKM 199 2025 15517
2.0 TSI Cupra S&S 4Drive DSG104 600pln
Seat Ateca2.0 TSI Cupra S&S 4Drive DSG 2.0 BenzynaKM 300 2019 120080
Lexus UX 250h Elegance 2WD123 900plnFaktura VAT
Lexus UXLexus UX 250h Elegance 2WD 2.0 HybrydaKM 184 2023 79155
Opel Astra V 1.4 T Enjoy46 850pln
Opel AstraOpel Astra V 1.4 T Enjoy 1.4 BenzynaKM 150 2017 105523
Nie znalazłeś tego czego szukasz lub masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji w polityce prywatności
Potrzebujesz taki portal? Napisz do nas! 44fox.com
BACKGROUND DOMAIN
oferta-toyotakrakow.pl
SOCIAL MEDIA